Plazmový generátor RPZ 14

Jak Vám přístroj pomůže

Máte často nemocné dítě nebo jiné rodinné příslušníky?
Hledáte bezbolestivou a bezkontaktní, ale především účinnou detoxikační metodu?
Chcete odčervit Vaše domácí zvířátko – psa, kočku, králíčka, křečky nebo jiné mazlíčky např. koně?
Zajimá Vás jak preventivně posílit Vaší imunitu?

Pohodlná cesta k účinnému odstranění živých zátěží

Plazmový generátor RPZ 14 vysílá frekvence. Jde o frekvenční terapii. Na rozdíl od jiných, aplikujeme cíleně frekvence Studia Biorezonance. 

Frekvenční terapie je založená na objevu, že všechny mikroorganismy vysílají svoje specifické frekvence (tzn., že každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Tento objev učinil mikrobiolog Dr. Raymond R. Rife ve 20. – 30. letech 20. století. Při plazmování vzniká optický efekt zapálení plazmového výboje, který je skoro vždy odlišný. Jakmile je plazmový výboj zapálen, je nastavená frekvence okamžitě vyzařována do okolí generátoru. Barva nebo intenzita "světla" z trubice není v žádném případě určující pro správnou funkci a účinnost RPZ 14.

Nastavíme frekvenci totožnou s vlastní frekvencí konkrétní živé zátěže, a tím zahubíme parazita, bakterii, plíseň nebo jinou mikrobiologii rozkmitáním jejich buněčné membrány. Naše tělo je poté zahlceno toxiny z usmrcených mrtvolek a na jejich vyloučení z těla potřebujeme vhodnou detoxikaci, bylinky a tinktury, které podporují čištění, rozkládají mrtvou tkáň a pomáhají k jejich vylučování.

Výhodou této terapie je vysoká efektivnost a současná účinnost na více osob i domácích mazlíčků. Máme vyzkoušeno, že výsledky se dosahují, když skupina nepřesahuje 4 osoby + domácí zvířata.

Frekvence vysílané lidským tělem se pohybují mezi 1,52 až 9,46 MHz. Při ničení patogenů (např. virů, bakterií, plísní, parazitů aj.) aplikujeme na plazmovém generátoru RPZ 14 frekvence 1Hz – 999kHz. Tím nezasahujeme do frekvenčního pásma člověka, tudíž je to pro člověka neškodné.

Videa - Plazmový generátor RPZ 14

A. Specifické frekvence z kvalitních a funkčních frekvenčních generátorů zabíjejí mikroorganismy
B. Detail likvidace mikroorganismu pomocí funkčních frekvencí
C. Likvidace živých nádorových buněk plazmou

 

Doporučení

Naše prostory jsou přizpůsobené dětem. Máme připravené hračky, pastelky s papíry, a můžou u nás táké sledovat televizní vysílání nebo pohádky.

Během plazmování doporučujeme nezakrývat se velkými elektronickými nebo kovovými předměty, které by bránily prostupnosti frekvencí.

U aplikací frekvencí je pro vyloučení toxinů z těla důležitý pitný režim, proto nabízíme vodu a čaj zdarma.