OHLASY KLIENTŮ

Líbilo se Vám u nás? Byli jste spokojeni s výsledky? Doporučte nás! Spokojení klienti nás vždy potěší!

Nespecifické problémy

Subjektivní potíže: nespecifické problémy
Zjištěné zátěže: 
Výsledek: zlepšení zažívacích problémů

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Jestli vám i po vyplazmování na parazity zůstane jakýkoliv těžko vysvětlitelný zdravotní problém nebo pokud se pořád necítíte zcela fit, ideální způsob, jak se z toho dostat, je přijít na sezení k panu Jirkovi Lahodovi. Nedokážu Vám popsat, jak přesně léčí - nazvala bych to jako něco mezi nebem a zemí... Neptejte se, proč a jak to dělá, nechte jeho ruce léčit a věřte, že Vám pomůže. Při prvním setkání jsem z toho byla v šoku, cítila jsem, jakoby mi jeho ruce procházely orgány, ale později se dostavila úleva... Mé stresy a strasti se rázem rozplynuly, nabrala jsem větší sebedůvěru, zdravotní problémy v podobě zažívacích potíží se pomalu a jistě zlepšují... Již po třetím sezeni se začaly dít věci, které jen sama dokážu těžko pochopit, ale je mi mnohem lépe, cítím se silnější, vyrovnanější a hlavně zdravější... Vřele doporučuji - pan Lahoda je nejen skvělý léčitel, ale hlavně skromný a dobrosrdečný člověk, s kterým je radost se setkat.

Michaela Novosadová

Dlouhodobá bolest trojklaného nervu, bolest v páteři aj.

Subjektivní potíže: dlouhodobá bolest trojklaného nervu, bolest v páteři aj. 
Zjištěné zátěže: mikrobiologie, paraziti
Výsledek: bolesti výrazně ustoupily

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, paní Nurová,

píši ohledně současného problému s trojklanným nervem, bolesti zubu a dásní s jizvou po vytrženém zubu. Stav se zlepšuje, moc děkuji za pomoc:-))) a jsem neskutečně ráda, že jsem se k vám přes doporučení Ivanky Vojtěchovské dostala. Škoda jen, že jsem si neuvědomila, kontaktovat vás dříve ohledně této nečekané bolesti. Zbytečně jsem snědla troje antibiotika a přitom stačilo zajet do vašeho studia ihned na diagnostiku a během hodiny a půl na plazmovém generátoru byl zánět zlikvidován.

Za dobu, co jsem u Vás byla poprvé, což je 15.10.2015, se ve mně událo hodně zajímavého. Určitě jsem si to nepředstavovala jako procházku rájem, neboť je jasné, že když ve mě žijí potvůrky, plísně či bakterie různého druhu, tvaru i velikosti, že se jich zbavím mávnutím proutku. A také, že ve mně okamžitě nastane absolutní klid a uzdravení. To bych nepsala pravdu. Moje problémy byly vleklé a přes návštěvy různých lékařů - odborníků bych se dále propadala na své dno. Léky na bolest neléčily příčinu, utlumovaly mě a braly naději, že můžu existovat bez nich. I když jsem se snažila je užívat minimálně, moje vnitřní JÁ s tím ani málo nesouhlasilo. Naopak se ve mně hromadil pocit neklidu až strachu, kdy se intenzivní bolest vrátí:-((( To byl hlavní důvod Vás navštívit. Nejen, že jsem u Vás našla velice milý přístup, pochopení, ale hlavně odbornost a pomoc!

Rozhodla jsem se, že podstoupím celou doporučenou dobu plazmování. Samozřejmě sleduji, jaké pochody se ve mně dějí.
Po prvním plazmování se mi udělal na rtu opar, byla jsem trochu unavená, ale po přečkání zhruba 7 dní zmizel a bylo mi lépe. Po dalších návštěvách plazmování jsem krátkodobě cítila bolesti v nohou od kolen dolů, také jsem pozorovala, že ze mě vycházejí mrtvé potvůrky a projevovaly se různé druhotné problémy jako je bolest hlavy, červené skvrny na pokožce, nateklý loket, únava a pod.

Nyní mohu s odstupem času říci, že mi téměř zmizely bolesti v páteři, upravuje se celý trávicí trakt a bolesti v levém podžebří jsou nepravidelné a mírné oproti původnímu stavu. Laboratorní výsledky se mění k lepšímu a vnitřně se cítím lépe. Lékař ještě řeší nízký počet bílých krvinek a cysty v horní části levé ledviny a v játrech. Největší je podle CT v játrech o velikosti 6 cm. Tyto nálezy si nijak nepřipouštím, věřím na lepší zítřky:-))
Patří Vám veliké díky a tímto Vás co nejsrdečněji zdravím!

Anna Poledníková

Záněty močových cest, záněty horních cest dýchacích a problémy se zažíváním

Subjektivní potíže: záněty močových cest, záněty horních cest dýchacích a problémy se zažíváním
Zjištěné zátěže: mikrobiologie, paraziti 
Výsledek: klientka se cít zdravá a plná energie, nemusí brát antibiotika

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Na biorezonanční terapii mě přivedly dlouholeté zdravotní problémy v podobě stále se opakujících zánětech močových cest, záněty horních cest dýchacích a problémy se zažíváním. Neustále braní antibiotik mě přivedlo na myšlenku zkusit si pomoci i jinak, než přes pány doktory, kteří mi říkali pořád to samé dokola, že už je to chronické a nedá se s tím nic dělat. Po roce docházení na biorezonanci k paní Nurové vím, že to nebylo definitivní a je možné se vyléčit. Bylo mi zjištěno nepřeberné množství parazitů, které jsem následným plazmováním zahubila a dnes mohu s potěšením říci, že jsem zdravá, cítím se plná energie a konečně své tělo nemusím zatěžovat antibiotiky.

Michaela Novosadová

Úporný dráždivý kašel, problémy s dýcháním

Subjektivní potíže: Úporný dráždivý kašel, problémy s dýcháním
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a silný vliv patogenního pole
Výsledek: Po půl roce dýchání bez problémů

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, chtěla bych se podělit o svoje zkušenosti s frekvenční terapií a zároveň i vyjádřit poděkování paní Nurové a panu Ing. Dlapovi. Poprvé jsem se v plazmovém centru paní Nurové objevila počátkem tohoto roku, kdy jsem už měla dost velké zdravotní potíže. Trápil mě dlouhodobě úporný dráždivý kašel a měla jsem problémy s dýcháním. Ty se neustále zhoršovaly, každá jen trochu náročnější fyzická aktivita se pro mě stávala problémem. Výsledky standardních lékařských vyšetření však byly víceméně negativní a o nějaké léčbě, která by měla dlouhodobější účinek, se v mém případě nedalo moc mluvit.

První informace o biorezonanci jsem se dověděla od známých, dokonce jsem dostala možnost si zapper vyzkoušet. Považujeme s manželem za velké štěstí, že při výběru plazmového centra jsme se obrátili právě na paní Nurovou a pana Ing. Dlapu. Protože jak jsem poznala během léčby, frekvenční terapie není jen plazmování a zapperování, ale především přesná, i opakovaná diagnostika a správně prováděná detoxikace. Úleva, kterou mi přinesla první zapperování, mi připadala skoro jako zázrak. Postupně jsem ale zjistila, že moje cesta k úplnému odstranění zdravotních potíží nebude tak přímočará, jak se mi v první chvíli zdálo, a že stejně důležitá jako plazmování, na které jsme s manželem oba poctivě docházeli, je i detoxikace. Ozývaly se také hlasy pochybovačů, kteří frekvenční léčbě nevěřili, já ale nabyla přesvědčení, že jsem na správné cestě, jak prospět svému zdraví, a že je třeba vytrvat.

Poslední kontrolní diagnostiku jsem absolvovala na začátku prázdnin, to už byly moje zdravotní potíže pryč a já se cítila zdravá. Zase se můžu naplno, bez nějakých zdravotních omezení věnovat všem svým činnostem a aktivitám a těšit se z toho, že „normálně“ dýchám.

Jindra Bubeníková

Dlouhodobě zvýšená teplota 38°C, intolerance k lepku a mléku a další zátěže

Subjektivní potíže: Dlouhodobě zvýšená teplota 38°C (7 měsíců), intolerance k lepku a mléku a další zátěže
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie, Alergeny a Patogenní Pole
Výsledek: Vyřešeno za 2 měsíce ke spokojenosti klienta ověřenými frekvencemi a detoxikací

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klientky

Vážený pane inženýre,

než budu pokračovat s podrobným popisem anabáze s nemocí mého syna, dovolte mi Vám poděkovat za Vaší pomoc. Nesmírně oceňuji Vaši práci, citlivý přistup a komunikaci s klienty. Prošli jsme toho se synem hodně, byl jste v podstatě naše poslední záchrana a konečně jsem se strefila a našla po 5 měsících skutečného odborníka, který pomohl synovi se vyléčit.

Ted tedy slíbený popis, čím vším jsme prošli.

Syn nebýval nikdy nijak zvlášť nemocný, co se týče typických viróz, nicméně v roce 2013-2014 byl nemocný každý měsíc. Co mě zaráželo, že kromě cca 10 dnů skutečné virózy s rýmou a kašlem, byl vždy týden nemocný. Příznaky vždy naprosto stejné, lehké škrábání v krku, bolest hlavy, teplota cca 38, která se postupně snižovala až do úplného vymizení. Tento opakující se průběh mi začal být divný a tak jsme na konci srpna 2014 absolvovali vyšetření v naturopatické poradně na přístroji Salvia, kde synovi zjistili nesnášenlivost lepku, laktózy a vajec.

Dostal kapky s nahranými informacemi, které užíval dle doporučení a já se učila vařit bez lepku, kravského mléka a vajec. 26.9.2014 syn opět onemocněl, teplota se vyšplhala přes 38, poté se snížila na 37.5 a tam zůstávala i v dalších dnech. Navštívili jsme tedy pediatra, kde synovi udělali krevní rozbor, dle kterého byl naprosto zdráv pouze lehce zvýšené leukocyty, lehká anemie a prodělaný EB virus. Poté, co se teplota další týden z 37.5 nesnížila, navštívili jsme pediatra znovu a vyžádala jsem si výtěr z krku, ve kterém byl nalezen hemolytický streptokok skupiny B, takže antiobiotika, která nezabrala, teplota stále 37.5, další výtěr z krku, jiná antibiotika, teplota stále stejná.

Pediatr nás tedy odeslal do Vinohradské nemocnice, kde synovi udělali rozbor krve včetně alergologie. Zarážející byly hodnoty Eozinofily referenční meze jsou 0.0-6, syn hodnota 29, neutrofily – ref. hodnota 39-74, syn 30,8. Bohužel v této nemocnici na dětském oddělení je všechno jak na běžícím pásu, takže mi paní doktorka řekla, že od stolu nic nevyřeší ač měla kompletní rozbory včetně vyšetření u ní v ordinaci, ani mi např. nedoporučila navštívit alergologii a imunologii. Protože jsem byla přesvědčená, že něco je špatně se synovou imunitou, pátrala jsem na internetu a dospěla k rozhodnutí zkusit infuzi vitamínem C. Bohužel opětně bez výsledku. V té době měl syn již 3 měsíc konstantní teplotu 37.5 ať měřeno ráno, v poledne, večer.

Pak mi švagrová domluvila vyšetření v jedné okresní nemocnici u své kamarádky internistky. Byla to první lékařka, která se zarazila nad hodnotou eozinofilů a igE a asi jedna z mála, která vyslovila ono osudné slovo PARAZITI. Doporučila nám návštěvu alergologie a imunologie. Nejprve jsem zkoušela obvolat pár ordinací, ale všude nejbližší termín za 2-3 měsíce. Vzdala jsem to a začala pátrat na vlastní pěst, přečetla jsem snad stovky článků o parazitech, diskuzí na toto téma jak v češtině, tak v angličtině a pomalu si utvářela názor na to, kde začít. Tenkrát jsem ještě netušila, že naše cesta bude ještě velmi dlouhá a bude trvat dalších 5 měsíců. Ale zpět ke dni, kdy jsem se dostala k vyšetření z kapky krve, které ukázalo kromě zatížení těžkými kovy, překyselení organizmu i velké množství parazitů.

Dostali jsme doporučení na pití korálové vody, aloe vera a plazma generátor. Objednali jsme se na plazma generátor, kde jsme ještě zakoupili tobolky ořešáku amerického a Opistop. Na přístroji F-scan byly synovi naměřeny skutečně vysoké hodnoty a tak jsme začali plazmovat. Při dalších měřeních se hodnoty různě měnily, některé se zlepšily, jiné zase zhoršily. Začali jsme tedy s „chemickou likvidací" pomocí MMS a léků Artemisinin, Chloroquin a Joalis kapek (dnes už vím, že Joalis kapky brané „naslepo" bez předchozího změření nikdy nemohou mít ten správný účinek. Měla jsem pocit, že jsme na správné cestě, ale výsledky se absolutně nedostavovaly. Po přečtení jedné knihy o parazitech jsem navštívila jinou terapeutku a tak jsme pokračovali Mebendazolem a Biseptolem, po Biseptolu se teplota zvýšila na 38 stupňů, kde se opětně ustálila a naprosto se nepohnula.

Evidentně jsme něco rozvířili, ale výsledek se nedostavoval. Nadále jsme chodili na plazma generátor cca 2x do měsíce, frekvence naměřené přístrojem F-scan byly cca v rozmezí 300-420 kH. V té době už jsem měla načteno mnoho a zakoupila i přístroj Ravo Zapper, ale přednastavené frekvence se mi úplně nezdály. Nechala jsem si tedy od terapeutky poslat frekvence, které nám nastavovala na plazma generátoru a následně jsem je nahrávala do Zapperu. Ač jsem se snažila zjistit, co se za jednotlivými frekvencemi skrývá a urputně jsem se pokoušela vymyslet jak frekvence nastavit, zda v Hz nebo kHz s posunem nebo pevné frekvence, pořád jsem měla pocit, že něco dělám špatně. Chemie nezabírala, plazma ani Ravo Zapper také ne, teplota stále stejná. Chtěla jsem jít na nějaké školení, které by mi osvětlilo více zacházení s Ravo Zapper nebo alespoň najít někoho, kdo by mi dokázal vysvětlit jak na to. Znovu listováním v knize o parazitech, jsem si konečně pořádně přečetla Váš příspěvek a začala hledat něco o Vás na internetu.

Jak jsem již zmínila, původní záměr naší návštěvy u Vás byl dozvědět se něco více o Ravo Zapperu, ale protože jsme toho již absolvovali tolik, říkala jsem si, že už nic zkazit nelze. Byla jsem skutečně zoufalá, ale někde ve skrytu duše jsem doufala, že jednou už konečně najdu toho správného terapeuta, který bude mít trochu globálnější přístup k celému našemu problému.

A STALO SE. Již po prvním vyšetření syna u Vás jsem byla 100% přesvědčená, že teď je to to pravé. U všech předchozích konzultací jsem vždycky pochybovala, občas se mi něco nezdálo neb jsem měla už hodně načteno a i pár zkušeností, takže jsem se zas tak jednoduše přesvědčit nenechala. Ale u Vás jsem tenhle pocit nikdy neměla. Po prvním vyšetření jste našel stále ještě velké množství poalis kapky, které byly „sesynchronizovány" tak, aby opravdu pomáhaly, tinktury, zinek. Frekvence živých zátěží jsme plazmovali u paní Nuarazitární zátěže, plísně, viry a těžké a lehké kovy, zatížení elektrosmogem a zjistil, že na syna působí i geopatogenní zóny. Dostali jsme od vás Jrové. Po dvou plazmování jsem zjistila, že množství hodin plazmování vzhledem k zátěži je natolik vysoké, že nejsem schopna zkoordinovat se svým zaměstnáním, potažmo ještě vozit sebou našeho králíčka seniora na plazmování k paní Nurové.

Proto jsme si plazmo generátor zapůjčili domů. Plazmovali jsme poctivě ob den všichni včetně králíčka. Pocity byly různé, syna střídavě bolela hlava, potil se, já jakožto „údajně" zdravá jsem usínala nejpozději v 9 večer, syn spal celé dny, králíček nevylezl z klece a pořád spal. Brali jsme vzorně vše, co jste nám doporučil. Na kontrole jsme byli během toho měsíce plazmování 1x. Teplotu měl sice syn stále stejnou 38, ale to Vás neodradilo a pátral jste dál až poslední frekvence a celkově Váš přístup a Vaše schopnosti definitivně celou terapii doladily. Ze dne na den teplota zmizela. Vzpomínám si, jak jsem se Vás na druhé návštěvě ptala, jestli chápu správně, že frekvence naměřené na F-scanu v podstatě nerozlišují živé a mrtvé parazity, Vaše kladná odpověď mě dostala, protože jsem konečně pochopila princip fungování frekvencí a jak je důležité, kdo a s jakými frekvencemi pracuje. Já sama jsem měla potíže s kostrčí, víc jak rok jsem si nemohla sednout na tvrdší židli neb jsem se pak skoro z té židle nezvedla, po plazmování sedět můžu, není to ještě dokonalé, ale asi tak o 70% lepší, našel jste mi ještě na kostrči živou zátěž, takže jdeme ještě 1x na plazmu k paní Nurové, ale jsem si jistá, že pak už bude vše v pořádku. I jsem si ověřila, že naše zpětně nastartovaná imunita funguje. O víkendu jsme byli dlouho večer venku, nebylo moc teplo. Ráno jsme se se synem shodli, že nás škrábe v krku, za pár hodin už tomu tak nebylo, prostě imunita zapracovala, ještě před rokem bychom určitě měli oba rýmu a kašel.

Ještě se vrátím ke geopatogenním zónám, což byla také jedna z podstatných věcí, které vedly k synově uzdravení. Kolega v práci mi virgule vyrobil, chtěla jsem jen zkusit, jestli ty zóny dokážu najít a jestli, až si pozvu odborníka, bude výsledek stejný. A byl. U syna v pokoji mi virgule šly od sebe u jeho psacího stolu, v posteli, kde trávil posledních 5 měsíců se ihned zkřížily. To samé bylo za zdí u synova pokoje, kde jsem kdysi měla postel a strašně špatně se mi tam spalo. Při rekonstrukci mého pokoje jsem přestěhovala postel na druhou stranu a tam už mi virgule šly od sebe. Je dokázáno, že tam, kam si lehne pes, geopatogenní zóna není, kam kočka, tam je. Krátce po mém měření jsme měli doma psa od mojí maminky, syna pes zbožňuje, skočil mu do postele, ale během 5 minut byl pryč. Pak jsem měla psa na sedačce v druhém pokoji, dokud jsem ho drbala, vydržel. Šla jsem pak připravovat večeři, vrátím se zpět a potvora chlupatá byla v mé posteli, kde už zátěž není. Odborník potvrdil moje „měření" a tak jsme pomocí pyramid zóny eliminovali.

Kamarádka má 9 koček, stále si stěžuje, že se jí v jejich posteli špatně spí, ale některé kočky se jí na noc stěhují k ní do postele. Byla jsem u nich i s virgulemi, špatnou zonu vykazovala jejich postel, postel jejího syna, na sedačce v obývacím pokoji zona dobrá, v ložnici na stole trvale spí jedna z koček. Kamarádka pak začala kočky pozorovat, kde která spí, tam kde dle mě byla zona v pořádku, ani jedna z koček nikdy nespí naopak, tam kde se usídlily, špatná zóna je.

Co říci závěrem, celé bádání a uzdravování trvalo celkem 7 měsíců, ale u vás jen pouhé 2 měsíce. Za tu dobu jste syna dokázal zbavit nejen teploty, ale i intolerance lepku a mléka. Takže jsme nesmírně šťastní a tak jak chodíme 2x ročně na preventivní prohlídku k zubaři, budeme chodit i k Vám. Je lepší absolvovat pár hodin na plazmě včetně čistících preparátů než projít takovouto šílenou anabází. Je mi naprosto jasné, že zase něco „nachytáme", ale díky Vám už víme jak na to.

Nikdy Vám nebudu schopná dost poděkovat. Neustávejte ve svém úsilí , myslím, že mnoho lidí je stejné zoufalých, jako jsme byli my a bez Vás se neuzdraví.

Děkuji

Martina Šimůnková

Chlamydie v průběhu

Subjektivní potíže: Chlamydie v průběhu
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie, Alergeny a Patogenní Pole.
Výsledek: Vyřešeno za 3 měsíce ke spokojenosti klienta ověřenými frekvencemi a detoxikací, výsledky potvrzeny na IKEMu

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Testy na CHLAMYDIE OPĚT ČISTÉ !!!! Doporučuji všem klientům léčit chlamydie touto cestou... Moc děkuji p.Ing.Dlapovi a p.Nurové. Před pár lety mi byly zjištěny Chlamydie pneumoniae a trachomatis...byla nasazena atb, můj stav se rapidně zhoršil a skončila jsem na 40° ...atb jsem vysadila...přes internet jsem zjistila, že jedny atb na ně nestačí a tak jsem zvolila metodu podle Weldonova protokolu (což je střídání atb po dobu dvou let ), bylo mi řečeno, že jinak se jich nezbavím...přestože léčba byla velmi nákladná, cca 7-10tis a to každé kontrolní testy po dvou měsících, můj stav byl tak špatný, že jsem se do toho pustila...Výsledek ???? Po 5 měsících totální kolaps těla a zároveň i psychický...vše jsem tedy vysadila a dál zůstala v 40°nechodící...nemohoucí vykonávat cokoliv ...bádala jsem tedy dál po internetu a říkala si, takhle přeci nemohu skončit... Objevila jsem plazmový generátor a možnost léčby touto cestou....a přestože nejsem nijak zvlášť obeznámena s fyzikou a jinou vĕdou, byla jsem přesvědčena, že tato frekvenční metoda zabere... Ovšem a na to bych chtěla upozornit všechny nemocné..... "Moc záleží na tom, kdo a jak Vás vyšetří a nastaví správné frekvence a délku plazmování! Prošla jsem asi 7 rádoby odborníky, kde šlo především o finance, nikoliv o léčbu...frekvence byly špatné a navíc délka plazmování byla úměrná jen financím a čištění těla, prý nebylo zapotřebí....jen plazmovat. Naštěstí jsem narazila na p.Ing.Dlapu. Byly mi nalezeny chlam.pneumoniae jako živé a trachomatis v mrtvé podobě jako toxiny a alergeny, které je také potřeba dostat z těla ven!!!! Jinak se hladina obranných látek nesníží a na testech to pořád vypadá jako, že jste nemocní...,protože se bohužel nabírají jen protilátky, což je zásadní chyba...v tu dobu jsem chodila na testy do IKEMu přes známého a zároveň jsem začala i s touto frekvenční metodou, neustále jsem odmítala atb a výsledky ???? Po 6 letech se začaly testy snižovat, hladina protilátek začala rapidně klesat a celkem ze 7 testů po 14 dnech byly poslední 3 testy úplně čisté!!!!! Před rokem další kontrolní testy úplně čisté a teď znovu čisté !!!! Můj stav se okamžitě po odplazmování a vyčištění zlepšil natolik, že jsem nastoupila už po měsíci do práce na plný úvazek.... Chtěla bych ještě jednou poděkovat za péči a hlavně také za přístup p.Ing.Dlapovi a p.Nurové.

Lucie Bošková

Bolesti

Subjektivní potíže: Bolesti
Výsledek: Aplikací našich frekvencí bolest pominula

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, paní Nurová,

našla jsem si frekvenci v CAFL. Stejně k úlevě nedošlo, tak jsem přes den vyzkoušela na zapper technology zveřejněné frekvence od pana Dlapy a byla jsem opět úplně nadšená. Nejenže došlo k obrovské úlevě (jedná se o frkv. 221000Hz), ale působí ještě sedativně (spíš lehativně), takže mi přestaly bolesti . Začalo to působit až po půl hodině, ale tak dobrou frekvenci jsem snad ještě nezkoušela. Tímto můžete vyřídit plno pozdravů panu Dlapovi a vyřiďte mu, že by mu lidé měli líbat ruce za takovou práci :-)

Jaroslava Andrlová

Opakující se virózy, mnohočetná antibiotika během zimních období

Subjektivní potíže: Opakující se virózy, mnohočetná antibiotika během zimních období
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie shodná u celé rodiny na 70 %, Alergeny a Patogenní Pole
Výsledek: Vyřešeno ke spokojenosti klientů ověřenými frekvencemi a detoxikací

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klienta

Dobrý den pane Dlapo,
již delší dobu se chystám napsat vám o svých zkušenostech s léčbou u vás.

Jsou jednoznačně pozitivní. Celá rodina se u vás léčí již déle než rok a výsledky jsou skutečně znát.

Na počátku nikdo z nás netrpěl žádnou vážnou nemocí, ale opakující se virózy, chřipky, kolečka s antibiotiky u dětí nás všechny zejména v zimních měsících velmi vyčerpávaly. Naším cílem bylo " přestat být každou chvíli nemocní ", získat zpět vitalitu a nebýt tak tak permanentně unavení.

Po celkové diagnostice celé rodiny jsem sestavil seznam parazitů u všech členů rodiny. Pak jsme všichni chodili na plazmu do studia Detox-Synergy k paní Nurové, dokud nebyl vyplazmován poslední parazit. Vyplazmovali jsme všichni všechno i když musím říci, že cca z 60%-70% jsme to měli společné. Zúčastnili se toho i naši domácí mazlíčci - morčata.
Dále jsme se pomocí bylinkových směsí, jako je ořešák, malina, atd. čistili od zbytků mrtvých parazitů. Také jsme absolvovali kůru s pomocí antihelmintik. Výsledky se dostavily. Já osobně se cítím mnohem lépe, vrátila se mi vitalita, jsem méně nemocný. Manželka se také cítí lépe, zmizely jí i některé chronické obtíže. Děti jsou výrazně méně nemocné. Skutečně to funguje! Tento postup používáme i pro léčení akutních stavů, kde jsou výsledky také dobré.

Jeden příběh za všechny:
Loni v létě mě bolelo v krku, bolest neustupovala, využíval jsem antibiotika, bolest ustoupila, ale po 14-ti dnech se opět vrátila. Bylo to velmi nepříjemné. Vaše diagnostika odhalila, že mám v krku jakýsi včelí virus. Po tomto sdělení mi došlo, že jím med od souseda - včelaře, který se mezi řečí zmínil, že jeho včely byly nemocné. Obdivuhodný zásah do černého! Že beru med od souseda jste vůbec nevěděl. Po vyplazmování viru příslušnými frekvencemi a následném dočištění hřebíčkem a malinou obtíže ustoupily.
Alternativních směrů léčby jsou tisíce, problém ale je vybrat ten správný. Měli jsme to štěstí, že jsme potkali vás. Považuji spojení zapperu / plazmy, vašich přesných frekvencí a znalostí, informatik Joalis, bylinkových tinktur za unikátní a účinný mix léčby chronických i akutních obtíží, které bohužel naše současná klasická alopatická medicína léčit neumí. Tím nechci říci, že klasická medicína je špatná, ale umí více v jiných oblastech.

Děkuji Vám a těším se na další spolupráci
Petr Machek

Angína

Subjektivní potíže: Angína
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie
Výsledek: Vyřešeno, po dvou dnech bez bolesti

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, paní Nurová, ráda bych vám moc poděkovala. Během 2 dnů od plazmování po angíně už jen slabá bolest v krku a hlavně včera jsem byla 15 hodin v práci v cukrárně na nohou a zvládla jsem to! Poprvé v mém životě, kdy jsem nemusela brát antibiotika!!! Musím teda říct, že ten večer po plazmování jsem měla na krku asi 2 cm otok a obrovskou bolest, že jsem brečela a přítel mě chtěl odvézt na pohotovost. Musela jsem si vzít 2 ibalginy, abych to vydržela. Ale další den rapidní ústup bolesti a od té doby jen lepší a lepší! Pokud jsem kdy pochybovala, už nepochybuju!!! Díky

Veronika Klamtová

Prochladnutí, chřipky klienta a jeho dětí

Subjektivní potíže: Prochladnutí, chřipky klienta a jeho dětí
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie
Výsledek: Vyřešeno jednorázovými aplikacemi ověřených frekvencí

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klienta

Z mého hlediska nejefektivnější a bezpečná metoda léčení v současné době. Bez jakýchkoliv léčiv a během několika hodin dojde k úplnému uzdravení. Na rozdíl od homeopatie, která pomáhá jen v počátcích nemoci, tato metoda je účinná v kterékoli stádiu nemoci. Toto bylo prověřeno mnou a mými přáteli. Plus navíc - možnost léčby různých nemocí, nejen prochladnutí nebo chřipky. Zázračně pomáhá i dětem, po jednom sezení zcela vyléčil nachlazení synovi bez léků . Vždy s jistotou doporučuji svým přátelům
Nikolaj

на мой взгляд это самая эффективная и безопастная методика лечения на данный момент. без всяких лекарст и в течении нескольких часов происходит полное выздоровление. В отличии от гомеопатии, которая хорошо помогает только в самом начале болезни, данная методика работает на любой стадии болезни, что было проверенно мной и моими друзьями. Дополнительный плюс - возможность лечения любых видов заболеваний, а не только простуты и гриппа. Чудесным образом помогает и детям, за один сеанс полностью вылечила простуду сыну без таблеток. всегда с уверенностью рекомендую свою друзьям.
Николай

Rakovina prostaty, trvalé bolesti zad

Subjektivní Potíže: Rakovina prostaty, trvalé bolesti zad
Zjištěné Zátěže: Mikrobiologie, Alergeny a Patogenní Pole
Výsledek: Laboratorně ověřeno - PSA kleslo ze 4,5 na 3,31. Klient aplikoval ověřené frekvence a detoxikoval. Také bolesti zad rok po plazmování nepozoruje.

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klienta

Dobrý den paní Nurová, je to už snad 1 rok co jsem Vás našel na internetu. Můj problém byla diagnóza od urologa po provedené biopsii - rakovina prostaty a následně mělo nastat ozařování prostaty, které jsem odmítl. Odmítnutí léčby rakoviny ozařování byla kniha „Léčba rakoviny, která fungovala" jistý doktor Royal Raymond Rif dovedl již v r. 1934 v Americe léčit rakovinu u lidí, kteří byli již diagnostikováni jako nevyléčitelní s velmi pokročilou rakovinou se životnosti jen několik málo dnů až týdnů, ale Dr. Rife všechny 100% vyléčil. Začal jsem hledat a brouzdat po internetu, zda je u nás také nějaká taková alternativní léčba. Našel jsem Vás „DETOX SYNERGY" kde vlastníte takový frekvenční přístroj plazmový generátor, jako měl Dr. Rif v Americe.

Po Vaši konzultaci, jste mě poslala za panem ing. Dlapou, který děla diagnostiku, aby zjistil, jaké parazity v mých orgánech přebývají, že to pravděpodobně rakovina prostaty nebude. Pan inženýr mě diagnostikoval parazity snad ve všech orgánech, parazitů bylo na 1 a ½ strany v prostatě jich bylo 6 a že to určitě není rakovina. Po sezení na plazmovém generátoru, různými frekvencemi což trvalo po 2hod, 2x týdně asi 3 měsíců. Po ukončení plazmového generátoru jsem zašel za panem ing. na kontrolu, který konstatoval, že všechny paraziti jsou mrtví a že to bude trvat několik měsíců, než se vyloučí z těla ven. Po dalším ½ roce jsem byl opět na diagnostice, kde pan inženýr zjistil, že jsem se hodně již vyčistil od mrtvých parazitů, ale že ještě mrtvých parazitů mám v těle dost. Také našel další 3 parazity v prostatě, které byli schovaný za jinými parazity s přibližně stejnou frekvencí. Dostal jsem několik kapiček a léku na úplné a rychlejší dočistění od mrtvých parazitů. Na kontrole na urologii, kam také docházím každého ½ roku bylo konstatováno, PSA kleslo ze 4,5 na 3,31 jednotek. Tak jsem to měl i lékařsky potvrzeno, že to funguje.

Kromě problému s prostatou mě ještě často bolela záda, kde jsem 2x až 3x během toku navštěvoval chiropraktika, vždy mi konstatoval zablokované pánevní dna. Od té doby co jsem začal navštěvovat plazmový generátor, tak nevím co je to bolest zad a to už je víc jak 1 rok. Paraziti se usadili i na páteři kde způsobovaly bolesti zad a blokádu pánevního dna. Což mě potvrdil i můj chiropraktik, že je to možné. Je dobré, že můj urolog (ošetřující lékař) neměl nic proti tomu, že jsem si našel alternativní léčbu a odmítl jsem ozařování i nadále jsem u pana doktora pod kontrolou.

Špatné na celé věci je to, že tuto alternativní léčbu nehradí pojišťovna ani částečně i když by léčba pojišťovnu stála podstatně méně než je chemoterapie. To jsem se dočetl v knize „Nežádoucí účinek smrt" kolik stojí chemoterapie, obě citované knihy mohu každému doporučit k přečtení, je to poučné. Závěrem mohu říci, není to všelék, na každého to nemusí působit jako u mne, ale určitě z 90% to pomůže a některé příznaky zmizí. Co u mne stále přetrvává, jsou bolesti nohou od kolen dolů.

Přeji každému, kdo se rozhodne pro tuto alternativní léčbu, aby mu to pomohlo - Luboš Vysloužil

5 let problémy s divertikly tlustého střeva

Subjektivní potíže: 5 let problémy s divertikly tlustého střeva
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a Alergeny
Výsledek: S odstupem 8 měsíců úbytek na váze 12 kg, za celou dobu potíží

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klientky

V únoru 2013 jsem poprvé navštívila v Ženských domovech na Smíchově „BIOREZONANCI" Ing. Romana Dlapy CSc.
Přišla jsem se svými problémy s tzv. divertikly tlustého střeva, které mě trápily již 5 let tak, že každý půl rok jsem prodělala těžký zánět střev s hospitalizací v nemocnici a nebo dlouhou ambulantní léčbou. Ing. Dlapa svou metodou biorezonance mi, dá se říci, naordinoval Joalis potravinové doplňky, které jsem užívala 3 měsíce a upravil mi stravu tak, aby co nejméně zatěžovala můj trávicí trakt. Současně s výsledkem jeho vyšetření jsem byla poslána do plazmového centra I. Nurové na Karlovo náměstí č. 5, což je speciální lampa, která pomáhá tělu odstraňovat viry, bakterie, houby a parazity v těle.

Po třech měsících jsem šla na kontrolu a výsledek byl perfektní. Úbytek na váze 12 kg a kontrolní vyšetření biorezonance bylo výborné a můj organismus se velmi vyčistil. Ing. Dlapa mi už jenom dal na další 2,5 měsíce nezbytné 2 Joalis doplňky a na kontrolu jdu koncem července.

Vzhledem k tomu, že poslední akutní zánět jsem prodělala v listopadu 2012 a dnes je červenec 2013, již jsem 8 měsíců bez potíží, což jsem za 5 posledních let nezaznamenala. Jsem přesvědčena, že toto vyšetření, terapie, metoda a změna stravovacích návyků mi velmi pomohly. Byla jsem v neustálém napětí, kdy mě zánět střev opět omezí v běžném životě, kde také hrozila perforace tlustého střeva. Díky těmto klidným měsícům se zlepšila také psychika.

Děkuji za tuto metodu BIOREZONANCE a PLAZMY, mám klidné dny a současně se mi lépe dýchá, pohybuje a vůbec žije.

Díky moc.
Procházková Jitka

Bolesti v kříži, problém i při chůzi

Subjektivní potíže: Bolesti v kříži, problém i při chůzi
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a Alergeny.
Výsledek: Problémy ustupují

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, měla jsem dlouhodobé potíže - bolesti v kříži a dělala mi problém i obyčejná chůze. Několikeré opakování rehabilitace a pobyt v lázních mi od bolesti nepomohly.

Nyní moje potíže při plazmování ustupují, a pevně věřím, že i do budoucna úplně zmizí. Přeji mnoho spokojených klientů.

S pozdravem krásného dne, Johanka

Krvácení z konečníku a bolesti hlavy

Subjektivní potíže: Krvácení z konečníku a bolesti hlavy
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a Alergeny
Výsledek: Problémy zmizely a neobjevily se 4 měsíce

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klientky

Dobrý den, po doporučení Vašeho centra na diagnostiku se přišlo na to, že mám parazity ve střevě a hlavě, měla jsem časté bolesti přední části hlavy, skoro až migrény a krvácení ze stolice. Doktoři mi sdělili, že je všechno v pořádku. Po několikátém sezení ve Vašem centru mi krvácení a bolesti hlavy ustaly a tento stav trvá již 4 měsíce. Tímto Vám moc děkuji za tuto možnost léčby. Byla bych velice ráda, kdyby o této alternativní léčbě vědělo více lidí.

S pozdravem Jana L.

Problémy s prostatou, trvalé bolesti zad

Subjektivní potíže: Problémy s prostatou, trvalé bolesti zad
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie, Alergeny
Výsledek: Po měsíci a půl se klient nebudí v noci kvůli močení a obnovila se mu sexuální funkce

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klienta

U mužů po 45. roce věku podle odborných lékařů hrozí rakovina prostaty. Já úspěšně bojuji 10 let a odmítám operaci. Po zkušenostech mých bývalých přátel po operaci se rakovina rozjela a už nežijí. Po této zkušenosti jsem přivítal možnost diagnostiky u pana Ing. Dlapy na výskyt parazitů. V předstojné žláze mi zjistil 4 druhy parazitů, které omezují mikrocirkulaci krve, tím působí zvětšení prostaty a následné potíže. Po 3. a 4. plazmování jsem plně bez potíží a mužství mi dobře slouží. Při následné kontrole po šesti týdnech jsem bez parazitů a celou noc mohu spát bez buzení na močení. Přeji všem mužům bohatý sexuální život.

Zdraví Václav Z.

Bolesti zad u manžela, trvalé rýmy syna

Subjektivní potíže: Bolesti zad u manžela, trvalé rýmy syna
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a Alergeny
Výsledek: Zlepšení zdravotního stavu celé rodiny

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klientky

Dobrý den paní Iveto, uběhlo pár měsíců od doby, co jsme u vás dokončili plazmovaní. Celá rodina se teď cítí lepe. Manžela přestala bolet záda, syn nemá vleklé rýmy a dcerka se také hodně zlepšila. To, co lékaři nedokázaly vyřešit roky v ordinaci, jsme si zřejmě vyřešili u vás. Stačilo se zbavit parazitů.

Díky, Hana Smiatková

Problémy s prostatou, každou hodinu se budil kvůli močení

Subjektivní potíže: Problémy s prostatou, každou hodinu se budil kvůli močení
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie, Alergeny
Výsledek: Klient může spát souvisle 6 hodin

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klienta

Noční buzení na močení každou hodinu při zvětšené prostatě mně obtěžovalo,nyní vydržím až 6 hodin v kuse spát. Děkuji za to diagnostice a plazmování parazitů u paní Nurové. Už nemám žádné potíže při močení a lékaři přišli o operaci, chemoterapii a hlavně peníze. Zánět ani nádor nemám, jen nepatrně zvýšené PSA 6 - 9 už 10 let. Kamarád po třetí chemoterapii měl PSA 2400 a pak umřel. Ženy mám stále rád, hlavně takové, které pomáhají jako pí. Nurová. Děkujeme.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stanislav Z.

Bolestivé modřiny na nohou

Subjektivní potíže: Bolestivé modřiny na nohou
Zjištěné zátěže: Alergeny
Výsledek: Po dvou aplikacích Bemeru bolest ustoupila a hematomy začaly mizet

ZOBRAZIT / SKRÝT popis klienta

Po operaci kolena se mi udělaly modřiny na stehně i na lýtku a začaly být bolestivé i na dotyk. Stačila dvě sezení v magnetickém lehátku Bemer a bolest ustoupila, hematomy začaly mizet. Děkuji a přeji všem tak rychlé odstranění zdravotních potíží u paní Nurové.

Václav Zdychynec

Bolestivá křečová žíla, bolest v podbřišku, pocit kamení v břiše

Subjektivní potíže: Bolestivá křečová žíla, bolest v podbřišku, pocit kamení v břiše
Zjištěné zátěže: Mikrobiologie a Alergeny
Výsledek: Křečová žíla se zmenšila a při chůzi nevadí, bolest v podbřišku ustoupila a přestaly průjmy, břicho zmenšilo objem, klientka zhubla a zmizely alergické reakce, přestaly bolet zuby, ustal tinitus

ZOBRAZIT  / SKRÝT popis klientky

Vážený pan
Ing. Roman Dlapa, CSc.
Ostrovského 253/3
150 00 Praha 5
V Praze 26.8.2014

Vážený pane inženýre,

rozhodla jsem se Vám napsat z několika důvodů.

Nejprve proto, že Vám chci poděkovat , že jste se vydal touto cestou podnikání, protože jste mě zbavil některých mých zdravotních problémů a věřím, že se zbavím i těch, které ještě řeším.

Dále proto, že jsem pochopila z Vašich webových stránek: http://biorezonance.cz/ a i z mnohých jiných článků na internetu, že zpětná vazba při této práci může být velmi prospěšná.

Dne 3.7.2014 jsem byla u Vás na zjištění zátěží v mém organismu a odnesla jsem si sebou hlavně seznam všech zjištěných parazitů, zátěží , dále návod k chemickým lékům a preparáty informatika, tinktury, doporučení pro likvidaci plazmovým generátorem u paní Ivety Nurové.

Od 11.7.2014 jsem začala docházet na plazmový generátor k paní Nurové jejíž přístup ke klientům je velmi vstřícný a její zkušenosti a informace s plazmováním zajímavé a určitě užitečné a její vstřícnost velmi povzbuzující.

Nyní bych stručně vypsala mé neduhy a změny:

- Na pravé noze na holeni jsem měla asi rok krátkou, ale bolestivou křečovou žílu, bolest ustala a vystupující vyvýšená žíla se srovnala, nevystupuje, při dlouhém sezení o žíle někdy vím, ale při chůzi a pohybu nebolí.

- Bolest v podbřišku v oblasti slepého střeva (lékařem diagnostikováno jako chronicky zánětlivé slepé střevo bez akutního nálezu pro operaci) tento problém začal mizet, pozvolna a bolest není trvalá, pouze někdy a ne na stejném místě v podbřišku se bolest objeví, ale je velmi krátká a to většinou při plném tlustém střevě před vyprázdněním. Od ledna 2014 jsem změnila jídelníček podle MUDr. Vladimíry Strnadelové, kdy se stav střev zlepšoval, ale až nyní ustaly po 14 letech trvající průjmy a břicho trvale v místě slepého střeva nebolí.

- Břicho mám jako bez balvanu, pokud mi sahá paměť vždy jsem měla dojem, že mám „těžké břicho plné kamení," cvičení nepomáhalo, často jsem mívala stavy hladu a to až stav jako při vyhladovění a třesu rukou, po jídle jsem mívala stavy plnosti až přecpanosti i po úměrném množství jídla a trávení mi dělalo velké problémy, potila jsem se a tehdy jsem pociťovala velkou únavu až by se to dalo přirovnat ke stavu nízkého tlaku na omdlení. Tyto stavy „vyhladovění" a plnosti, únavy vymizely. Jím méně a přesto jsem sytá, nevážím se , ale podle oblečení jsem opět snížila objem pasu, hýždí i stehem. Obezita byl můj velký problém i při omezování se v jídle.

- Proběhlo plazmování s frekvencemi: 16.7.2014 na Trichuris trichura a 17.7. na Armillier moniliformis, večer jsem měla velký záchvat kašle, ale ne s novou tvorbou hlenů jen vykašlávání a 18.7. ráno jsem již kašlala velmi málo a již bez tvorby nových hlenů. Zhodnotila bych to, že od této uvedené doby nemám žádný astmatický kašel a tvorbu hlenů.

- Mnohé alergické reakce mizí, trvale opuchlá část krku ze vnitř není, 2 dny mě sliznice bolely, nyní vše vymizelo, zkouším a mohu jíst mnohé ovoce, které jsem dřív vůbec nemohla, vysadila jsem léky na alergie, žádné svědění, pálení očí, rýma, apod. není. Dříve pokud jsem dlouho hovořila i tiše začaly mi vypovídat hlasivky a začala jsem chraptět a nedostávalo se mi vzduchu a začala jsem kašlat, bylo to jako u velké únavy, tento stav se změnil, ale ještě úplně nevymizel ** popíši níže změnu po 10.8.2014 .

- Ustaly bolesti dásní, zubů. Tato bolet dásně na pravé horní čelisti byla nesnesitelná, zubař, ke kterému chodím 30 let nezjistil žádný stomatologický problém a neměl řešení (vážila jsem si jeho upřímnosti), byla jsem rozhodnuta, že si nechám část svých starých zubů vytrhat, abych se té nepříjemné bolesti zbavila, tato bolet byla intenzivní nejednalo se o bolest nějak silnou, ale trvalost bolesti a žádná možnost jak se toho jevu zbavit byla psychicky náročná, až ohlupující.

- Měla jsem tinitus – pískání, šelest v uchu, záhadná nemoc pro všechny doktory, řeknou vám, na ušním, neurologii, kardiologii, že se tinitus neléčí. Pískání v pravém uchu ustalo, ucho mám citlivé, ale stav se zlepšuje a myslím si, že i lépe slyším (zatím subjektivní dojem, ale budu pozorovat dál). ** popíši níže změnu po 10.8.2014.

- Ustaly gynekologické obtíže svědění a velká citlivost sliznic, změny teplot - termoregulace, stavy bezdůvodného tepla až pocení již nemám.

- Vymizely urologické problémy udržení moče při kašli i bezdůvodného nucení k močení. Měla jsem posledního ½ roku stav, že pokud jsem se začala cítit unavená z výkonu práce i jakékoliv činnosti (pohybu, ale i sezení) začala jsem kašlat až to přešlo do astmatického záchvatu a začalo nucení na močení a bolet v místech pravé ledviny. Pomáhal jen klid na lůžku, ležet, ale i zklidnění trvalo dost dlouho. Má výkonnost byla tvrdě limitována, ale ne mým svobodným rozhodnutím, ale stavem těla.

- Od 11.7. jsem nezaznamenala žádný záchvěv - záškub těla při usínání, který jsem nepravidelně mívala. Záškub byl tak silný, že došlo vždy k probuzení.

- Od 11.7. jsem také zatím nezaznamenala zvláštní stav, který bych popsala asi takto: v nepravidelných intervalech, nešlo vypozorovat v jakých a co by mohlo být spouštěč jako stres, strach, rozčilení apod. nic takového tedy bezdůvodně se mi stávalo, že jsem měla jasně danou myšlenku, promyšlenou odpověď při diskuzi, ale byla jsem neschopná jako by artikulovat, ani ne tak z důvodu ztuhlosti čelisti, ale ovládání čelisti-úst. Tento stav byl velmi nepříjemný a pokud by se stupňoval měl by negativní vliv na mou psychiku - strach co se děje, že neumím vyslovit jasnou myšlenku, problém nebyl sestavit myšlenku, ale říct. Připadala jsem si jako když někdo nemůže mluvit pod vlivem alkoholu. (Já pod vlivem alkoholu ani jiné omamné látky nebyla, nebývám). Nyní jsem tuto výše popsanou - nemohoucnost „vyslovit se" již nezaznamenala.

Stav se jednoznačně zlepšil, ale zhruba po 10.8.2014, kdy jsem 11.8.2014 byla na posledním plazmování a již začala užívat antihelmintika, chemické léky a již využívala Hetrazan jsem zjistila změnu:

- nyní po 10.8. se někdy stává, že mi krk oteče a nutí mě ke kašli, zaléhá mi opět pravé ucho a mám tik pod pravým okem,

- objeví se alergická reakce třeba na broskev, kterou jsem již zkoušela jíst i v červenci a reakce tehdy nebyla a nyní je, otok krku, svědění koutků obou očí, zčervenání očí a i krátká alergická rýma. Vše má kráký průběh, ale reakce proběhne.

- V pravém oku mám ještě často velký tlak - nepříjemný, v levém oku se často objevují tečky. Pravé oko mám opět ráno oteklé, ucpaný nos a pomocí teplé vody smrkám hodně hlenů, což již koncem července nebylo. Jsem přesvědčená, že v očích mám pořád nežádoucí parazity a již dlouho. Můj dojem je, že po plazmování tento stav nebyl, ale znovu se vše namnožilo nebo došlo k nějakému pohybu.

- Můj velký problém a výše popsané zdravotní problémy, které jsem již výše popsala doprovázela nejprve trvalá hořkost v ústech, asi uprostřed jazyka. Na jazyku nejsou viditelné žádné změny ani jiný potah, hygienu úst zubů provádím důkladnou. Po asi 3 měsíční při změně stravy se hořkost v ústech objeví po jídle a pití i obyčejné vody, někdy přetrvává déle někdy zmizí, nepodařilo se mi vypozorovat co je příčinou tohoto stavu. Hořkosti asi napomáhá také citlivosti krku a následně dráždí ke kašli.

Jsem přesvědčená, že problém mám nyní ještě v očích, (otéká pravé oko a pod okem tik) v nose a v pravém uchu a následně ústech a krku, dochází ke stékání hlenu do krku i po důkladném smrkání a vykašlávání a nepolykání hlenů. Po každém léku dojde k mírné úlevě, ale pak ke zhoršení stavu.

Představa, že má člověk parazity, které tak zásadně ovlivňují jeho zdraví a dosavadní způsob informací obecně známých o vztahu člověka jako hostitele pro parazity a následně i kolektivní nevědomí naší společnosti v této problematice mě neustále zaměstnává ptát se sama sebe:„Jak to vlastně všechno je? " Bezesporu vše lidské konání je ať chceme nebo si ani neuvědomujeme, tak je vždy podmíněno finančními důvody a tak tímto směrem je pravděpodobně manipulována naše společnost.

Když se zamýšlím nad svou osobní historií a hledám v paměti vyplouvají určité souvislosti s tím, že jsem parazity měla asi vždy akorát různé druhy a v různých kombinacích. Přestěhování v době dětství, škola jiný kolektiv, odstěhování od rodičů a jiný kolektiv, nástup sexuálních vztahů, dlouhodobé soužití s jedním partnerem - manželem.

Zdravotní obtíže i jednotlivých členů rodiny, rodičů, dětí, sourozenců apod. vše dává souvislosti s průběhem menších či větších zdravotních obtíží co člověk musel řešit a následný stav dnes před zjištěním a vyhubením.

Je obtížné se dívat na mnohá zjištění jako třeba, že můj život ovlivňuje tělesná a nakonec i psychická kondice a tu řídí a ovlivňují pro běžné oko neviditelní cizopasníci v mém těle.

V tisku jsem si kdysi krátkou přečetla informaci, že existuje hypotéza, že to, že se člověk stal myslícím tvorem je dílem cizopasné bakterie hostující v mozku. Nevím zda je tato hypotéza pravdivá a zde se přímo nabízí otázka proč by nemohl být i jinak náš život a mnoha mnohá naše nemohoucnost v důsledku zhoršujícího se zdraví ovlivňována všemi těmi cizopasníky, kteří na nás a v nás parazitují? Určitě mohl, jen si to přiznat a začít se chovat jinak a začít se na svět a náš život dívat jinak a léčit se a chránit!

Věřím, že já svůj boj vyhraji a své zdraví se mi zlepší a prožiji aspoň trochu důstojné stáří a svým otevřeným přístupem o všem mluvit pomůžu i jiným.

Pane inženýre, děkuji a jsem s pozdravem

Jarmila Bajcarová