NÁŠ TÝM - STUDIO BIOREZONANCE

 

Cílem studia je zajistit komplexní péči pro klienty. Sdružujeme nejlepší terapeuty s dlouholetou praxí ve svém oboru, jejichž odborné znalosti a praktické zkušenosti se navzájem doplňují a podporují.

Iveta Nurová

Iveta Nurová

Holistická diagnostika na přístroji Salvia a EAM set
Cílená detoxikace
Plazmový generátor RPZ 14
Cévní terapie BEMER
Masáže na přístroji CERAGEM
Prodej a pronájem přístrojů
Zakladatelka Studia Biorezonance

Biorezonanční terapií a detoxikací organismu se zabývám pět let. K této metodě mne přivedla nemoc mého syna, který trpěl častým kašlem a opakujícími se virózami. 

Lékaři mu diagnostikovali astma a alergii. Stálé užívání antibiotik nepřineslo u něho zlepšení, spíše naopak. Nechtěla jsem se s jeho stavem smířit a hledala jsem alternativní metodu, která by mu pomohla najít cestu zpět ke zdraví. Vyzkoušela jsem proto nejrůznější metody a potravinové doplňky stravy, ale všechny metody jeho příznaky buď potlačily, nebo jen zpomalily jejich průběh, ale nevedly k jeho vyléčení.

Po třech až čtyřech měsících frekvenční terapie a detoxikace zdravotní potíže u mého syna úplně vymizely a co více - odstranily se rovněž jeho problémy se soustředěním a hyperaktivitou. Na základě této zkušenosti prošla plazmováním a detoxikací celá moje rodina. Přestože jsme byli zdraví, všichni se cítíme výrazně lépe, máme hodně energie a náš imunitní systém funguje jako nikdy předtím.

Tato metoda mě tak oslovila, že byla pro mě impulzem, jakým směrem se má ubírat můj život. Málokdo ví, že k dosaženému úspěchu je potřebná přesná diagnostika, přesně zacílené frekvence, které se s přístrojem neprodávají, a správně zvolená detoxikace.

Co říci závěrem? Někdy je cesta ke zdraví delší a složitější, než se zpočátku zdá. O to cennější je pak znovu nalezená a odolnější imunita, která pomáhá člověku překonávat budoucí zátěže a případná onemocnění.

„Tam, kde je tvůj poklad, bude i tvé srdce."
Paulo Coelho

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc. - narozen Krylov

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc., (všeobecného lékařství a pediatrie), profesor čínské medicíny a akupunktury.

Publikační činnost:

Publikoval jsem 39 odborných článků a mám 1 vynález.

12 článků na téma mé disertační práce

12 článků na téma: Sanatorní, lázeňské a reflexoterapie v kardiologii

4 publikace na téma: Zpracování metod laserové terapie

4 články na téma: Balneoterapie, fyzioterapie, reflexoterapie nemocí páteře a kloubů

4 články na téma: Balneoterapie a fyzioterapie nemocí střevního traktu

1 publikace na téma: Aparát tepelného působení do akupunkturního bodu 

1 článek na téma: Zřizování pro neurotropní reflexoterapii

1 článek na téma: Vibroelektropunktura pro léčení páteře

Aplikuji vlastní postupy:

Mnohokanální teplopunktura, vibroelektropunktura, synchronním vlivem na mozek a body, vysoce efektivní čištění jater, žlučníku a ledvin. Komplexní léčba prostaty, bronchiálního astmatu, žaludečních vředů, bolestí zad a kloubů, cholecistity, závislosti na nikotinu, myomy, mastopatie, nemoci štítné žlázy a neurózy aj.
Při léčbě používám 3-5 metod při jedné terapii.

 

Jirka Lahoda

Ozdravná terapie 
Klasická a energetická masáž
Individuální poradenství

Od 14 let se zajímám o alternativní přístup k životu, protože už od dětství jsem věděl, že je něco v nepořádku, buď se mnou, nebo s ostatními. Hledal jsem ve stovkách knih, navštívil mnoho seminářů a kurzů, a to jen proto, abych lépe porozuměl sobě, ostatním a životu na Zemi.

Jirka Lahoda

V průběhu hledání jsem několikrát vážně onemocněl, zažil jsem mnoho "hraničních situací" a byl jsem "přinucen" si "pomoci sám". Začal jsem důvěřovat své víře v nějakou neviditelnou pomoc, sílu a smysl, přestože jsem vnímal, že se nemám o co opřít. Začaly se mi "vyjevovat" léčebné techniky, které mi ihned pomáhaly. Tyto techniky pochází jak z dávných dob, tak i z jiného "vesmírného světa". Některé tyto léčivé techniky tu kdysi byly samozřejmostí, a některé jsou na Zemi nové. Každopádně mi ale pomáhaly přežít.

Měl jsem štěstí, že moje mamka je sama léčitelkou a tak jsem měl přístup k mnoha dalším zajímavým informacím a možnostem s ní mnoho věcí konzultovat. Posledních asi 7 let tato léčení praktikuji i s ostatními a v mnoha případech dochází k zajímavým zkušenostem a překvapujícím výsledkům.

Masáže a léčení, která provádím, se uskutečňují vleže na lůžku přes oblečení. Práce probíhá nejprve bezdotykovou technikou, kdy dlaněmi přecházím několik centimetrů nad tělem přes celé tělo a zjišťuji jak pocity, tak dalšími nepopsatelnými smysly neduhy vycházející jak z celého těla, tak jednotlivých částí. To mi umožňuje analyzovat další kroky, které vedou nejprve k nějakému druhu očisty anebo rovnou k práci s lidským tělem na fyzické, energetické, "pohádkově - mystické" a duchovní rovině. Při komunikaci a léčení se mi otevírají zvláštní sdělení, která přicházejí hlavně přes dotyk. Tělo je plné pocitů, příběhů a sdělení, která mě a klienta vedou k odpovědím a možnostem řešení i těžko zvládnutelných životních situací. Práce s rukama mi ihned dovoluje jemnohmotná těla zbavovat určitého množství nánosu nečistých a mrznoucích energií. To následně usnadňuje oživit oslabenou součást lidské bytosti i psychiky a pomáhá k uzdravování.

Mezi tělem a rukama se odehrává mnohem více dějů, než je možné v krátkosti popsat nebo vidět. Lecos lze ale cítit a vidět vnitřním zrakem. Všechny informace, s kterými pracuji, mě informují o potřebách lidského těla jako "nástroje lidské pouti", jehož jsme dočasnými majiteli.

Zdravý přístup k lidskému tělu se ale v dnešní době neobejde také bez pocitu bezpečí a zázemí, zdravé stravy, doplňování chybějících elementů formou doplňků stravy, pitného režimu, uváženého pohybu, času na regeneraci, naplňujících vztahů apod. Organismus se také potřebuje pravidelně očišťovat. K tomu slouží kromě půstů i různé detoxikační procesy, včetně odparazitování, zbavování se různých jedů, dalších škodlivin, kterými se v průběhu života přirozeně znečišťujeme. Stejně tak i dnešní lékařská věda je na vysoké úrovni a mnoho vážných zdravotních obtíží se neobejde bez lékařské pomoci.

Evžen Paulíček

Fotografie aury
Výklad k fotografii aury

U první návštěvy fotografie aury je dobré vědět, že její interpretace je na základě informace týkající se tří základních poloh. Fotografie vypovídá, jakým způsobem má projevené čakry, jež ovlivňují žlázy z vnitřní sekrecí, které přes hormonální souvislosti ovlivňují zdravotní režim člověka. Dále lze spatřit vazby na jin a jang, tj. rovnováhu nebo nerovnováhu mužského a ženského aspektu. Posléze se ukazují také souvislosti v nadhlavníku, v astrální rovině, do které se prolínají i informace z duchovních sfér naznačující určité dispozice a jak s těmito dispozicemi již dotyčný umí vnitřně pracovat.

Evžen Paulíček