NÁŠ KOMPLETNÍ TÝM

Cílem studia je zajistit komplexní péči pro klienty. Sdružujeme nejlepší terapeuty s dlouholetou praxí ve svém oboru, jejichž odborné znalosti a praktické zkušenosti se navzájem doplňují a podporují.

Iveta Nurová

Holistická diagnostika na přístroji Salvia a EAM set
Diagnostika na přístroji VedaPulse
Cílená detoxikace
Plazmový generátor RPZ 14
Cévní terapie BEMER
Masáže na přístroji CERAGEM
Prodej a pronájem přístrojů
Pronájem místností
Zakladatelka Studia Biorezonance

Biorezonanční terapií a detoxikací organismu se zabývám pět let. K této metodě mne přivedla nemoc mého syna, který trpěl častým kašlem a opakujícími se virózami ..

Iveta Nurová - více informací

Iveta Nurová

Jirka Lahoda

Ozdravná terapie 
Klasická a energetická masáž
Individuální poradenství

Od 14 let se zajímám o alternativní přístup k životu, protože už od dětství jsem věděl, že je něco v nepořádku, buď se mnou, nebo s ostatními. Hledal jsem ve stovkách knih, navštívil mnoho seminářů a kurzů, a to jen proto, abych lépe porozuměl sobě, ostatním a životu na Zemi ..

Jirka Lahoda - více informací

Jirka Lahoda

Evžen Paulíček

Fotografie aury
Výklad k fotografii aury

U první návštěvy fotografie aury je dobré vědět, že její interpretace je na základě informace týkající se tří základních poloh. Fotografie vypovídá, jakým způsobem má projevené čakry, jež ovlivňují žlázy z vnitřní sekrecí, které přes hormonální souvislosti ovlivňují zdravotní režim člověka. Dále lze spatřit vazby na jin a jang, tj. rovnováhu nebo nerovnováhu mužského a ženského aspektu. Posléze se ukazují ..

Evžen Paulíček - více informací

Evžen Paulíček