FOTOGRAFIE AURY

Analýza zdraví, psychiky a duše

Aura je energetickým součtem všech prožitků a zkušeností člověka na úrovni materiální, duchovní, mentální a emoční. Na fotografii horní poloviny těla je možné vidět energetickou schránku a jednotlivý stav první až sedmé čakry. Analýza fotografie Vám poskytne informace o odrazu Vašeho životního stylu a jeho významu pro Váš další osobní rozvoj.

Fotografování aury

Fotografování aury se koná při minimální účasti 6 osob.
Cena za fotografování a odborný výklad činí Kč 990,-/1 hod.

Konkrétní hodinu si prosím včas rezervujte přes email info@studio-biorezonance.cz nebo telefonicky na +420 773 523 007 a uhraďte
nevratnou zálohu ve výši Kč 200 předem na účet 214640214/0300 nebo hotově na recepci studia. Platební karty nepřijímáme.

Fotografie aury 1

Fotografie aury 1

Čím je žlutá víc jasnější, tím je projevena více intuice a inspirace skrze schopnost vnímání nikoliv rozumem, ale citem. Vztah jin-jang u tohoto člověka také ukazuje, že se také snaží dávat ze sebe víc než je optimální a vzdaluje od své dispoziční podstaty." Čím je žlutá sytější, tím více se poukazuje na logiku a racionálno.

Fotografie aury 2

Fotografie aury 2

Kobalt sjednocený v astrálu se projevuje s modrou barvou v mentálu – dochází ke sjednocení mezi citovým prožitkem a duchovním vnímáním a jeho akceptováním v mentálním programu skrze aplikační program.