BLOG

NASTARTUJTE ORGANISMUS EFEKTIVNĚ NA HUBNUTÍ

23.3.2017

Způsobů, jak detoxikovat a nastartovat svůj organismus na hubnutí, je mnoho, ale ne vždy a každý způsob je vhodný pro všechny. Většina klientů, kteří za mnou chodí do poradny se svými zdravotními problémy, se cítí unaveně, bez elánu, vystresovaně, a jsou zahlceni negativními emocemi. Je těžké začít s hubnutím, pokud nejsme zdraví, jsme unaveni, zaplaveni toxiny, nečistotami a těžkými a lehkými kovy a navíc máme ucpaný lymfatický systém plísněmi.

K nastartování organismu je zpočátku nutné vyčistit krev a lymfatický systém. Toto doporučuji jako základ u každé detoxikace jak ke zdárnému výsledku u hubnutí, tak i každému klientovi bez rozdílu věku ke zdraví. V krevním řečišti plave mnoho jednobuněčných parazitů, kteří nám způsobují únavu a dávají mozku signál, abychom jedli potraviny, které oni potřebují k rozmnožování. O tom, kolik toxinů a alergenů vyprodukují, ani nemluvě.

Jak tedy chceme hubnout?

NASTARTUJTE ORGANISMUS EFEKTIVNĚ NA HUBNUTÍ

Krevní cestou se do organismu dostávají jak výživné látky, tak i všechny nečistoty, které se roznášejí do celého těla. Těžké a lehké kovy nám brání vstřebávání vitaminů a minerálů a blokují enzymy, které potřebujeme k přirozenému vstřebávání výživy. Také nám blokují katalyzátory potřebné ke správnému trávení lepku. Naše tukové buňky v sobě schovávají kovy a neuvolní je, pokud je kyselost našeho organismu vyšší – je proto potřeba nastavit správné pH v těle. I naše hormony (látky, které vylučují žlázy s vnitřní sekrecí a které regulují fungování buněk) jsou blokované těžkými kovy. Ve střevech sídlí naše imunita, vstřebávání živin, proto je potřebujeme udržovat čisté. Nezapomínejme, že vše se vším souvisí a pouze celostním přístupem můžeme rychleji docílit výsledku. Dalším negativním faktorem je ucpaný lymfatický systém. Jak chceme, aby se z těla odplavily nečistoty, když ho nevyčistíme? Naše tělo je jako odpadkový koš, všechno do něho nasypeme potravou, kterou jíme, jako skryté plísně, množství emulgátorů, toxické látky, chemikálie, pesticidy a také zmíněné těžké a lehké kovy. Toto vše má za následek, že nemáme výživu, i když si myslíme, že jíme ty nejkvalitnější potraviny nebo vitamíny.

U každého klienta bez rozdílu věku, ať jsou to sportovci, mladí, děti nebo staří lidé, nacházím minimálně tři druhy plísní, které ucpávají náš lymfatický systém. U starších klientů s otoky nohou a břicha je jich i více, a nejsou to jenom plísně, ale i jiné mikrobiální zátěže, které mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém. Rovněž podceňujeme vliv geopatogenních zón, negativní vliv wifi a rentgenového záření nebo záření z přístrojů CT a jiné. Toto záření nám ovlivňuje krev, takzvaně ji ozáří, a tím vytěsňuje potřebné minerály a vitamíny nezbytné pro správné fungování našich buněk. Z nevstřebaného vápníku vznikají kalcifikáty, které se usazují v tepnách, cévách, ale nejčastěji na osrdečníku, a tím vznikají potíže se srdcem i u mladých lidí. Vlivem takových dráždivých zón může také vzniknout i leukémie nebo diabetes, protože nám chybí potřebné látky, nezbytné ke správnému fungování orgánů v těle, ale i další nemoci, a je jen otázka času, jak dlouho to vydržíme. Buňky se deformují, což nás žene do záhuby. Máme podrážděné nervy, nemůžeme v noci spát. Vlivem zón se mohou deformovat i svaly kolem krku a pak nastává problém zvedat ruce. Lymfatický systém je stažený a nemůže odplavovat nečistoty. Jedna má klientka, trpící astmatem, které manžel nainstaloval silnější wifi v podkroví nad ložnicí, dostala takový záchvat, že ji musela odvést záchranka, protože se nemohla vůbec nadechnout. Může také docházet k neprokrvování kapilár, máme studené končetiny, krev neproudí do určitých částí těla, tím pádem se ani výživa nikam nedostane, a my žijeme takzvaně z neživé, mrtvé stravy.

Důsledkem těchto negativních vlivů a emocí vzniká dlouhodobý stres, traumata a strach z nastávajících nemocí, tím bráníme našemu organismu správně pracovat a také nastartovat možnost zhubnout ke zdraví a kráse. Pozitivní mysl je jeden z klíčových faktorů, jehož absence nám brání tomu, abychom byli zdraví, krásní a také přitažliví.

Ptáte se co dál ?

Každý může sám na sobě zapracovat, pokud chce. Po komplexním zjištění zátěží v těle na přístroji s velkou citlivostí, který používám, najdu příčiny vašich zdravotních neduhů. Na frekvenčním přístroji (plazmový generátor RPZ 14) můžeme odstranit živé mikrobiální zátěže, jako jsou plísně v lymfatických cestách a jednobuněčné a mnohobuněčné parazity v krevním řečišti, nebo viry a bakterie na centrálním nervovém systému. Tento přístroj již úspěšně používám šest let a za dobu své praxe vidím pozitivní účinky na našich klientech. Vše vibruje na různých frekvencích. I naše orgány v těle vysílají frekvence, naše buňky vysílají frekvence a také emoce vysílají určité frekvence. Naše tělo můžeme harmonizovat na úrovni DNA pomocí takzvaných Solfeggio frekvencí. Například frekvence lásky, kmitající na 528 Hz, opravuje naše buňky na úrovni DNA a byla použita genetiky při biochemických procesech.

Emoční zátěže, které se nachází u klientů, lze zharmonizovat. Je to práce v kvantovém poli mezi terapeutem a klientem, práce s energií. Někdy nacházíme zátěže, které jsou vytěsněné do nevědomí – my o nich nevíme, ale negativně nás ovlivňují. Také nás ovlivňují emoce od našich předků – od rodičů, prarodičů… Pro každého klienta se na míru vytestují detoxikační preparáty na čištění se vzájemným synergickým efektem, který se násobí. Čistí se tak jak mezibuněčný, tak vnitrobuněčný prostor. I absorbované patogenní pole ve vašem těle se dá detoxikovat. A vlivy dráždivých zón můžeme v bytě harmonizovat pomocí titanových pyramid.

Detoxikací, vyčištěním těla na buněčné úrovni, s pozitivním přístupem a láskou k vlastnímu tělu, se můžeme posunout k lásce bezpodmínečné. To je úkolem všech z nás na této planetě.

Naše tělo, duch a duše by měly být v rovnováze jak na fyzické, tak duchovní i duševní rovině. Když se nám povede tento úkol splnit, budeme se cítit v našem těle mnohem lépe, budeme zářit štěstím a láskou, protože my jsme láska, my jsme vibrace.
Tam, kde je láska, najdeme vše, co potřebujeme k životu. Otevřete brány svých srdcí a propojte se se svou vibrací, s nejčistší láskou, která vám byla dána do vašich těl. Ten, kdo nosí v sobě tuto lásku, nemusí myslet na hubnutí, protože naše tělo se opraví samo.

Iveta Nurová
Terapeut alternativních metod
Pro Nový Fénix březen 2017
www.novyfenix.cz

HLEDÁTE CESTU JAK VYLEPŠIT VAŠE ZDRAVÍ A ZVÝŠIT VITALITU?

Dne: 8.11.2016

Chcete mít mladší vzhled, lepší paměť a intuici? Toto i více můžete dosáhnout po celkové detoxikaci u nás

- odstranění psychického a emocionálního stresu
- detoxikace na fyzické i duševní úrovni
- zlepšení zdravotního stavu
- zlepšení zraku
- zvýšený vnitřní klid
- zvýšení sebedůvěry
- zvýšení energetické úrovně
- lepší napojení na kolektivní paměť
- lepší komunikace s vyššími bytostmi
- lepší schopnost projevovat lásku
- podpora duchovního růstu
- usnadnění nalezení životního cíle

Těm, kteří hledají cestu nejenom k fyzickému zdraví, ale i k duchovnímu růstu - harmonii těla, ducha i duše, nabízíme komplexní řešení.

Harmonie

NOVINKY V NAŠEM STUDIU

Dne 20.4.2016

Sms-ka, od klientky která potěšila. :-)
Paní Nurová, jste kouzelnice, je po ekzému, mám úplně vyhlazenou pleť
a na rukách už jen malé stopy po červených skvrnách, tak opět děkuji za věnovaný čas diagnostice a zjištění problému.
ThanK YoU! 
Katka K.

Jak je možné, že se klientce po jediném dni tak rychle ulevilo?

Katka měla potíže s ekzémem na rukách, svědivou vysušenou červenou pokožku a kolem krku pálivý pocit, a ekzém se jí vynořil i tady, jakoby ji někdo držel pod krkem. Při diagnostice uvedla, že pila nějaké detoxikační čaje a po nich se objevily potíže se střevy, pak vyrazil ekzém a nakonec měla svíravý pocit v krku a ztíženě se jí dýchalo. Myslela si, že začíná viróza, a tak začala užívat více medu.
To netušila, že i med může být nakažen virem.

Zkušenosti z praxe.

Na přístroji Salvia a pomocí programu EAM-setu jsem zjistila, že má narušenou sliznici ve střevech, je zatížena chemií a včelím virem.
Klientce jsem doporučila bylinky na detoxikaci, na podporu střev speciální tobolky Joalis, a tím se vylepšila i pokožka.
Svíravý pocit dušnosti po vyplazmování včelího viru zmizel.
U vícero klientů, kteří měli podobné potíže s dýcháním, dušností, pálením v těle nebo v končetinách jsme zjistili, že tyto potíže 
způsobuje včelí virus. Po úspěšném vyplazmování potíže přestaly a klientům se ulevilo. 
Výše uvedený příběh neznamená, že bychom neměli konzumovat med nebo výrobky z medu. V našem studiu můžeme změřit na přístroji, jestli váš med je v pořádku, zbavit ho tohoto typu viru a vy tak nemusíte mít obavy z jeho konzumace.

Autor: Iveta Nurová

SMS OD KLIENTKY

Dne: 21.4.2016

Dobrý den p. ing… Tak musím říct a moc poděkovat… Nic nikde neřeže!!! Včera to bylo ještě divný… A dnes to nepálilo ani po probuzení… I když proud nebyl silný. Neřezalo to. Pálí mě ještě vnitřek pochvy, ale to bude po těch mastičkách od doktora. Na gyndě jim samozřejmě nic nevyšlo.

Výsledky čistý… strašně moc děkuji. Ozvu se ještě jak to pokračuje.  Děkujuuuuu :)))

Lucka B.

Klientka pociťovala dlouhodobé pálení v podbřišku, z lékařského hlediska bylo podezření na mikrobiální zátěž. Doporučili jí aplikovat antibiotika.

Nález: Zjistil jsem, že z hlediska mikrobiologie nebyla bakteriální zátěž vysoká. V měkké tkáni močové trubice byl nalezen parazit, který se obaluje zvápenatělou krustou. Ta pak může při pohybu parazita drásat tkáň močové trubice. Kromě tohoto místa byl parazit zjištěn
i v nártu, na který si klientka také stěžovala. Příčnou klenbu měla probořenou, lékaři konstatovali řídnutí kostí s perspektivou odstranit operativně chodidlo a nahradit ho protézou.

Řešení: Z našich zkušeností je nalezená zátěž frekventovaná. I u jiných klientů paraziti stejného druhu vyvolávají bolesti v měkkých částech těla - ve vazivu a orgánech. Na tyto parazity nepomáhají žádné známé druhy anthelmintik. K zahubení aplikujeme frekvence, které máme dlouhodobě ověřované. Můžeme konstatovat, že podobné výsledky se dostavily i u dalších klientů.

Autor: Iveta Nurová