BLOG

Ultrafialové LED světlo zabíjí virus, tvrdí izraelská studie

Ultrafialové LED světlo zabíjí virus, tvrdí izraelská studie

zdroj: 15. 12. 2020, 19:34 Filip Šára, Novinky

Izraelští vědci studovali účinnost ultrafialových LED světel. Zjistili, že toto UV záření může zabíjet 99,9 procenta koronavirových patogenů, a to za pouhých 30 sekund. Může to otevřít cestu například i k levnému způsobu sterilizace vzduchu ve ventilačních systémech, stejně tak i k „odvirování” vody.

Izraelci by rádi tato LED světla zabudovali do klimatizací ke sterilizaci místností. Už dříve bylo potvrzeno, mj. i japonskými odborníky, že určité ultrafialové světlo zabíjí koronaviry, včetně toho viru, který způsobuje onemocnění covid-19.

Nyní však máme na stole první studii, zveřejněnou v časopise Journal of Photochemistry and Photobiology B: Biology, která ukazuje, že UV světlo vyzařované LED světly je také účinné. LED osvětlení vyžadují velmi málo energie a jsou okamžitě jasná.

Čtěte více

NASTARTUJTE ORGANISMUS EFEKTIVNĚ NA HUBNUTÍ

23.3.2017

Způsobů, jak detoxikovat a nastartovat svůj organismus na hubnutí, je mnoho, ale ne vždy a každý způsob je vhodný pro všechny. Většina klientů, kteří za mnou chodí do poradny se svými zdravotními problémy, se cítí unaveně, bez elánu, vystresovaně, a jsou zahlceni negativními emocemi. Je těžké začít s hubnutím, pokud nejsme zdraví, jsme unaveni, zaplaveni toxiny, nečistotami a těžkými a lehkými kovy a navíc máme ucpaný lymfatický systém plísněmi.

K nastartování organismu je zpočátku nutné vyčistit krev a lymfatický systém. Toto doporučuji jako základ u každé detoxikace jak ke zdárnému výsledku u hubnutí, tak i každému klientovi bez rozdílu věku ke zdraví. V krevním řečišti plave mnoho jednobuněčných parazitů, kteří nám způsobují únavu a dávají mozku signál, abychom jedli potraviny, které oni potřebují k rozmnožování. O tom, kolik toxinů a alergenů vyprodukují, ani nemluvě.

Jak tedy chceme hubnout?

NASTARTUJTE ORGANISMUS EFEKTIVNĚ NA HUBNUTÍ

Krevní cestou se do organismu dostávají jak výživné látky, tak i všechny nečistoty, které se roznášejí do celého těla. Těžké a lehké kovy nám brání vstřebávání vitaminů a minerálů a blokují enzymy, které potřebujeme k přirozenému vstřebávání výživy. Také nám blokují katalyzátory potřebné ke správnému trávení lepku. Naše tukové buňky v sobě schovávají kovy a neuvolní je, pokud je kyselost našeho organismu vyšší – je proto potřeba nastavit správné pH v těle. I naše hormony (látky, které vylučují žlázy s vnitřní sekrecí a které regulují fungování buněk) jsou blokované těžkými kovy. Ve střevech sídlí naše imunita, vstřebávání živin, proto je potřebujeme udržovat čisté. Nezapomínejme, že vše se vším souvisí a pouze celostním přístupem můžeme rychleji docílit výsledku. Dalším negativním faktorem je ucpaný lymfatický systém. Jak chceme, aby se z těla odplavily nečistoty, když ho nevyčistíme? Naše tělo je jako odpadkový koš, všechno do něho nasypeme potravou, kterou jíme, jako skryté plísně, množství emulgátorů, toxické látky, chemikálie, pesticidy a také zmíněné těžké a lehké kovy. Toto vše má za následek, že nemáme výživu, i když si myslíme, že jíme ty nejkvalitnější potraviny nebo vitamíny.

U každého klienta bez rozdílu věku, ať jsou to sportovci, mladí, děti nebo staří lidé, nacházím minimálně tři druhy plísní, které ucpávají náš lymfatický systém. U starších klientů s otoky nohou a břicha je jich i více, a nejsou to jenom plísně, ale i jiné mikrobiální zátěže, které mohou negativně ovlivňovat lymfatický systém. Rovněž podceňujeme vliv geopatogenních zón, negativní vliv wifi a rentgenového záření nebo záření z přístrojů CT a jiné. Toto záření nám ovlivňuje krev, takzvaně ji ozáří, a tím vytěsňuje potřebné minerály a vitamíny nezbytné pro správné fungování našich buněk. Z nevstřebaného vápníku vznikají kalcifikáty, které se usazují v tepnách, cévách, ale nejčastěji na osrdečníku, a tím vznikají potíže se srdcem i u mladých lidí. Vlivem takových dráždivých zón může také vzniknout i leukémie nebo diabetes, protože nám chybí potřebné látky, nezbytné ke správnému fungování orgánů v těle, ale i další nemoci, a je jen otázka času, jak dlouho to vydržíme. Buňky se deformují, což nás žene do záhuby. Máme podrážděné nervy, nemůžeme v noci spát. Vlivem zón se mohou deformovat i svaly kolem krku a pak nastává problém zvedat ruce. Lymfatický systém je stažený a nemůže odplavovat nečistoty. Jedna má klientka, trpící astmatem, které manžel nainstaloval silnější wifi v podkroví nad ložnicí, dostala takový záchvat, že ji musela odvést záchranka, protože se nemohla vůbec nadechnout. Může také docházet k neprokrvování kapilár, máme studené končetiny, krev neproudí do určitých částí těla, tím pádem se ani výživa nikam nedostane, a my žijeme takzvaně z neživé, mrtvé stravy.

Důsledkem těchto negativních vlivů a emocí vzniká dlouhodobý stres, traumata a strach z nastávajících nemocí, tím bráníme našemu organismu správně pracovat a také nastartovat možnost zhubnout ke zdraví a kráse. Pozitivní mysl je jeden z klíčových faktorů, jehož absence nám brání tomu, abychom byli zdraví, krásní a také přitažliví.

Ptáte se co dál ?

Každý může sám na sobě zapracovat, pokud chce. Po komplexním zjištění zátěží v těle na přístroji s velkou citlivostí, který používám, najdu příčiny vašich zdravotních neduhů. Na frekvenčním přístroji (plazmový generátor RPZ 14) můžeme odstranit živé mikrobiální zátěže, jako jsou plísně v lymfatických cestách a jednobuněčné a mnohobuněčné parazity v krevním řečišti, nebo viry a bakterie na centrálním nervovém systému. Tento přístroj již úspěšně používám šest let a za dobu své praxe vidím pozitivní účinky na našich klientech. Vše vibruje na různých frekvencích. I naše orgány v těle vysílají frekvence, naše buňky vysílají frekvence a také emoce vysílají určité frekvence. Naše tělo můžeme harmonizovat na úrovni DNA pomocí takzvaných Solfeggio frekvencí. Například frekvence lásky, kmitající na 528 Hz, opravuje naše buňky na úrovni DNA a byla použita genetiky při biochemických procesech.

Emoční zátěže, které se nachází u klientů, lze zharmonizovat. Je to práce v kvantovém poli mezi terapeutem a klientem, práce s energií. Někdy nacházíme zátěže, které jsou vytěsněné do nevědomí – my o nich nevíme, ale negativně nás ovlivňují. Také nás ovlivňují emoce od našich předků – od rodičů, prarodičů… Pro každého klienta se na míru vytestují detoxikační preparáty na čištění se vzájemným synergickým efektem, který se násobí. Čistí se tak jak mezibuněčný, tak vnitrobuněčný prostor. I absorbované patogenní pole ve vašem těle se dá detoxikovat. A vlivy dráždivých zón můžeme v bytě harmonizovat pomocí titanových pyramid.

Detoxikací, vyčištěním těla na buněčné úrovni, s pozitivním přístupem a láskou k vlastnímu tělu, se můžeme posunout k lásce bezpodmínečné. To je úkolem všech z nás na této planetě.

Naše tělo, duch a duše by měly být v rovnováze jak na fyzické, tak duchovní i duševní rovině. Když se nám povede tento úkol splnit, budeme se cítit v našem těle mnohem lépe, budeme zářit štěstím a láskou, protože my jsme láska, my jsme vibrace.
Tam, kde je láska, najdeme vše, co potřebujeme k životu. Otevřete brány svých srdcí a propojte se se svou vibrací, s nejčistší láskou, která vám byla dána do vašich těl. Ten, kdo nosí v sobě tuto lásku, nemusí myslet na hubnutí, protože naše tělo se opraví samo.

Iveta Nurová
Terapeut alternativních metod
Pro Nový Fénix březen 2017
www.novyfenix.cz

HLEDÁTE CESTU JAK VYLEPŠIT VAŠE ZDRAVÍ A ZVÝŠIT VITALITU?

Dne: 8.11.2016

Chcete mít mladší vzhled, lepší paměť a intuici? Toto i více můžete dosáhnout po celkové detoxikaci u nás

- odstranění psychického a emocionálního stresu
- detoxikace na fyzické i duševní úrovni
- zlepšení zdravotního stavu
- zlepšení zraku
- zvýšený vnitřní klid
- zvýšení sebedůvěry
- zvýšení energetické úrovně
- lepší napojení na kolektivní paměť
- lepší komunikace s vyššími bytostmi
- lepší schopnost projevovat lásku
- podpora duchovního růstu
- usnadnění nalezení životního cíle

Těm, kteří hledají cestu nejenom k fyzickému zdraví, ale i k duchovnímu růstu - harmonii těla, ducha i duše, nabízíme komplexní řešení.

Harmonie

NOVINKY V NAŠEM STUDIU

Sms-ka, od klientky která potěšila. :-)

Paní Nurová, jste kouzelnice, je po ekzému, mám úplně vyhlazenou pleť
a na rukách už jen malé stopy po červených skvrnách, tak opět děkuji za věnovaný čas diagnostice a zjištění problému.
ThanK YoU! 
Katka K.

Jak je možné, že se klientce po jediném dni tak rychle ulevilo?

Katka měla potíže s ekzémem na rukách, svědivou vysušenou červenou pokožku a kolem krku pálivý pocit, a ekzém se jí vynořil i tady, jakoby ji někdo držel pod krkem. Při diagnostice uvedla, že pila nějaké detoxikační čaje a po nich se objevily potíže se střevy, pak vyrazil ekzém a nakonec měla svíravý pocit v krku a ztíženě se jí dýchalo. Myslela si, že začíná viróza, a tak začala užívat více medu.
To netušila, že i med může být nakažen virem.

Zkušenosti z praxe.

Na přístroji Salvia a pomocí programu EAM-setu jsem zjistila, že má narušenou sliznici ve střevech, je zatížena chemií a včelím virem.
Klientce jsem doporučila bylinky na detoxikaci, na podporu střev speciální tobolky Joalis, a tím se vylepšila i pokožka.
Svíravý pocit dušnosti po vyplazmování včelího viru zmizel.
U vícero klientů, kteří měli podobné potíže s dýcháním, dušností, pálením v těle nebo v končetinách jsme zjistili, že tyto potíže 
způsobuje včelí virus. Po úspěšném vyplazmování potíže přestaly a klientům se ulevilo. 
Výše uvedený příběh neznamená, že bychom neměli konzumovat med nebo výrobky z medu. V našem studiu můžeme změřit na přístroji, jestli váš med je v pořádku, zbavit ho tohoto typu viru a vy tak nemusíte mít obavy z jeho konzumace.

Autor: Iveta Nurová