NÁŠ KOMPLETNÍ TÝM

Cílem studia je zajistit komplexní péči pro klienty. Sdružujeme nejlepší terapeuty s dlouholetou praxí ve svém oboru, jejichž odborné znalosti a praktické zkušenosti se navzájem doplňují a podporují.

Iveta Nurová

Holistická diagnostika na přístroji Salvia a EAM set
Diagnostika na přístroji VedaPulse
Cílená detoxikace
Plazmový generátor RPZ 14
Cévní terapie BEMER
Masáže na přístroji CERAGEM
Prodej a pronájem přístrojů
Pronájem místností
Zakladatelka Studia Biorezonance

Biorezonanční terapií a detoxikací organismu se zabývám pět let. K této metodě mne přivedla nemoc mého syna, který trpěl častým kašlem a opakujícími se virózami ..

Iveta Nurová - více informací

Iveta Nurová

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc. - narozen Krylov

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc. (všeobecného lékařství a pediatrie)
profesor čínské medicíny a akupunktury

Odborník s mnohaletou praxí a zkušenostmi s komplexní léčbou mysli i celého těla: prostaty, bronchiálního astmatu, žaludečních vředů, bolestí zad a kloubů, cholecistity, závislosti na nikotinu, myomy, mastopatie, nemoci štítné žlázy a neurózy .. 

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc. - více informací

MUDr. Yuriy Protivensky, CSc. - narozen Krylov

Jirka Lahoda

Ozdravná terapie 
Klasická a energetická masáž
Individuální poradenství

Od 14 let se zajímám o alternativní přístup k životu, protože už od dětství jsem věděl, že je něco v nepořádku, buď se mnou, nebo s ostatními. Hledal jsem ve stovkách knih, navštívil mnoho seminářů a kurzů, a to jen proto, abych lépe porozuměl sobě, ostatním a životu na Zemi ..

Jirka Lahoda - více informací

Jirka Lahoda

Luboš Sláma

Od základní školy jsem se zajímal o přírodu, vesmír a o člověka. Přitahovaly mě záhady,  léčitelé a schopnosti, kterých člověk může dosáhnout. Na konci základní školy a na začátku střední jsem zjistil, že i já jsem byl obdařen. Používal jsem kyvadlo a různé druhy virgulek ke zjišťování přítomnosti patogenních zón. Později jsem zjistil, že mohu „vidět“, v jakém stavu jsou orgány člověka, svaly i kostra a že podobným způsobem mohu vnímat i patogenní zóny. V souvislosti se snahou lidem pomoci se pak u mě objevil dar ..

Luboš Sláma - více informací

Evžen Paulíček

Fotografie aury
Výklad k fotografii aury

U první návštěvy fotografie aury je dobré vědět, že její interpretace je na základě informace týkající se tří základních poloh. Fotografie vypovídá, jakým způsobem má projevené čakry, jež ovlivňují žlázy z vnitřní sekrecí, které přes hormonální souvislosti ovlivňují zdravotní režim člověka. Dále lze spatřit vazby na jin a jang, tj. rovnováhu nebo nerovnováhu mužského a ženského aspektu. Posléze se ukazují ..

Evžen Paulíček - více informací

Evžen Paulíček